Pagina de start a forumului ©║º•DarkZone•º║® ©║º•DarkZone•º║®
Powered by • iLLuSioN •
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Battle [N3wPolic3 vs. nytr0gen]

 
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului ©║º•DarkZone•º║® -> Graphics Battle
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Care e mai bun ?
nytr0gen
71%
 71%  [ 5 ]
N3wPolic3
28%
 28%  [ 2 ]
Voturi totale : 7

Autor Mesaj
alexplic
Moderator
Moderator


Data înscrierii: 23/Dec/2007
Mesaje: 112
Locație: zalau

MesajTrimis: Lun Feb 18, 2008 12:22 am    Titlul subiectului: Battle [N3wPolic3 vs. nytr0gen] Răspunde cu citat (quote)

Bun vad ca nytr0gen a fost nerabdator sii am organizat cu police deoarece goofy nu raspunde asa tema textului va fi urmatoarea

trebuie sa faceti un sig nu conteaza dimensiunile cu numele lui ilusion si sa fie original dupa aceea la alte concursuri cu alte nume a modratorilor terbuie sa fie originala nu cred ca vreti exemple de originalitati ca stiti voi face multa bafta

concursul se termina pe data de 19:02:2008 la ora 16:30 si pana in data de 19:02:2008 ora 16:30 se voteaza

MULTA BAFTA!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
nytr0gen
Gold Member
Gold Member


Data înscrierii: 04/Ian/2008
Mesaje: 119
Locație: In your mom(just a joke)

MesajTrimis: Lun Feb 18, 2008 1:21 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)



Uite prima poza shi vedetzi ca nu prea am avut inspiratzie

originala

Edited: Nu mai imi merge photoshop bine tre reinstalat daia se vede cu purici ca face fitze la transparency
_________________


Ultima modificare efectuată nytr0gen la Mar Feb 19, 2008 8:35 pm, modificat de 2 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
N3wPolic3
Designer
Designer


Data înscrierii: 06/Feb/2008
Mesaje: 42

MesajTrimis: Lun Feb 18, 2008 1:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am facut si eu una sper sa va placa

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Goofy
Designer
Designer


Data înscrierii: 30/Dec/2007
Mesaje: 46

MesajTrimis: Mar Feb 19, 2008 9:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nytr0gen .. se vede ca e muncita.. a ta polic3 e cam simpla.. ai cautat o poza cu matrix si ai pus rendere.. si gata
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
nytr0gen
Gold Member
Gold Member


Data înscrierii: 04/Ian/2008
Mesaje: 119
Locație: In your mom(just a joke)

MesajTrimis: Mie Feb 20, 2008 8:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ma da nu e corect trebuia sa se inchida voturi aseara ca aveam 5 la 1 la voturi
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului ©║º•DarkZone•º║® -> Graphics Battle Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community