Pagina de start a forumului ©║º•DarkZone•º║® ©║º•DarkZone•º║®
Powered by • iLLuSioN •
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Off Topic [battle]

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului ©║º•DarkZone•º║® -> Graphics Battle
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
alexplic
Moderator
Moderator


Data înscrierii: 23/Dec/2007
Mesaje: 112
Locație: zalau

MesajTrimis: Dum Feb 17, 2008 1:31 am    Titlul subiectului: Off Topic [battle] Răspunde cu citat (quote)

Aici va lamuriti problemele cu altele nu in battle cine nu respecta are 1 warn
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
nytr0gen
Gold Member
Gold Member


Data înscrierii: 04/Ian/2008
Mesaje: 119
Locație: In your mom(just a joke)

MesajTrimis: Dum Feb 17, 2008 12:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine atunci imi zic peoblema aici nu am cu cine sa fac Battle sunt prea bun pt ei
Gaseshtemi u alexplic daca potzi plzz
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
UrSuLeTz
Hacker
Hacker


Data înscrierii: 31/Dec/2007
Mesaje: 69
Locație: c99-shell

MesajTrimis: Dum Feb 17, 2008 1:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

lasa-i pe altii sa hotarasca ca esti cel mai bun ...
_________________

Status :php & MySql - learner 0,1%
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
nytr0gen
Gold Member
Gold Member


Data înscrierii: 04/Ian/2008
Mesaje: 119
Locație: In your mom(just a joke)

MesajTrimis: Dum Feb 17, 2008 7:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pe cn pe cei de la cereri carora l-eam facut vreo 4 poze pe cn mai vrei am cei nou venitzi cu mn pe cine mai vrei?>
_________________


Ultima modificare efectuată de către nytr0gen la Dum Feb 17, 2008 9:11 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
UrSuLeTz
Hacker
Hacker


Data înscrierii: 31/Dec/2007
Mesaje: 69
Locație: c99-shell

MesajTrimis: Dum Feb 17, 2008 9:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

dovedesti inca o data ca esti doar un copil ... , eu am vrut sa-ti dau un sfat dar tu o tii tot pe a ta , nu inseamna ca esti cel mai bun daca cineva iti multumeste ca i-ai facut o semnatura sau un avatar ... , nu mai am nimik de spus , nu o sa-ti mai dau nici un sfat ...
_________________

Status :php & MySql - learner 0,1%
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
alexplic
Moderator
Moderator


Data înscrierii: 23/Dec/2007
Mesaje: 112
Locație: zalau

MesajTrimis: Dum Feb 17, 2008 9:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mai nytr0gen eu zic cine cu cine...eu am venit cu ideea de battle daca vreu nici nu participi ai inteles? daca nu mai faci pe copilul razgaat poate iti dau o seansa contra castigatorului
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
UrSuLeTz
Hacker
Hacker


Data înscrierii: 31/Dec/2007
Mesaje: 69
Locație: c99-shell

MesajTrimis: Dum Feb 17, 2008 9:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu am de gand sa fac eu regulile dar mi se pare absurd chestia asta cu participa cine vreau eu sau altceva de genul asta ... in toate sectiunile de battle care le-am vazut eu un user il provoca pe altul (facea un topic nou) si userul care era provocat putea sa accepte provocare sau nu
_________________

Status :php & MySql - learner 0,1%
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
luciandica
Nou Venit
Nou Venit


Data înscrierii: 03/Dec/2007
Mesaje: 53
Locație: curtici

MesajTrimis: Lun Feb 18, 2008 12:02 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

io tin cu nitrogen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
alexplic
Moderator
Moderator


Data înscrierii: 23/Dec/2007
Mesaje: 112
Locație: zalau

MesajTrimis: Lun Feb 18, 2008 10:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Goofy avand in vedere ca este primu battle nu te descalific dar te roog urmatorul battle pe care il vei sustine adica sapt. asta trebuie sa citesti regulile am zis sa scrie darkz0ne.3x nu goofy dar ori cum bafta
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Goofy
Designer
Designer


Data înscrierii: 30/Dec/2007
Mesaje: 46

MesajTrimis: Lun Feb 18, 2008 10:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ok..ms
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
nytr0gen
Gold Member
Gold Member


Data înscrierii: 04/Ian/2008
Mesaje: 119
Locație: In your mom(just a joke)

MesajTrimis: Mie Feb 20, 2008 11:18 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

yo vreau sa fac acel battle cu new police shi goofy dar sa nu il incepem azzi il incepem maine. shi nu vreau sa facem semnatura cu textul alexplic pt ca se face ala numai de semnaturi mishto ca va fi batalie nene nu joaca k aia cu newpolice
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Goofy
Designer
Designer


Data înscrierii: 30/Dec/2007
Mesaje: 46

MesajTrimis: Mie Feb 20, 2008 4:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aici ai dreptate. Fiecare pune ce text vrea.. ce naiba.. poate nu se potriveste alexplic ( si nu se potriveste ).. Deci asa ramane... fiecare cu ce text vrea
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
alexplic
Moderator
Moderator


Data înscrierii: 23/Dec/2007
Mesaje: 112
Locație: zalau

MesajTrimis: Mie Feb 20, 2008 10:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nytr0gen fff mijto poza imi place fff mult si a lu goofy so cool si cred ca ati inteles gresit eu am vrut sa fac asa pt. toti moderatorii niste siguri prin intermediul voastru eu am multe siguri numi trbuie mie :-j asa am vrut pt. moderatori si administratori nu intelegi gresit va roog
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
nytr0gen
Gold Member
Gold Member


Data înscrierii: 04/Ian/2008
Mesaje: 119
Locație: In your mom(just a joke)

MesajTrimis: Mie Feb 20, 2008 10:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sa ne apucam sa ii facem lu xZu pt ca e shi el administrator shi dupaia la moderatori
Tema: ce vrem noi dar sa fie putzin legat de hack(adik sa aiva culoarea verde sau sa fie un matrix sau chiar 666 )
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
xZu
Moderator
Moderator


Data înscrierii: 09/Dec/2007
Mesaje: 605
Locație: In your Pc

MesajTrimis: Mie Feb 20, 2008 11:51 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nytr0gen a scris:
sa ne apucam sa ii facem lu xZu pt ca e shi el administrator shi dupaia la moderatori
Tema: ce vrem noi dar sa fie putzin legat de hack(adik sa aiva culoarea verde sau sa fie un matrix sau chiar 666 )

wow mersi :P
_________________

Dupa mine potopul !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului ©║º•DarkZone•º║® -> Graphics Battle Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community